UKRSIBBANK: адаптуємось до розвитку технологій

Новий досвід з фінансовою та зручною для користувача владою

Publicidade

Publicidade

Для громадянина України, який шукає чудовий фінансовий інструмент для здійснення бажаних покупок та має право на різноманітні пільги, кредитна картка UKRSIBBANK пропонує декілька якостей, які дуже варті того, щоб користуватися карткою та нададуть Вам кращу якість життя. 

Познайомтеся з кредитною карткою UKRSIBBANK 

В рамках кредитних карток UKRSIBBANK пропонується ряд можливостей, які забезпечують надзвичайну привабливість їх використання. Серед них – постійне поновлення ліміту Вашої картки, що дозволяє не турбуватися про нестачу запитуваного до використання ліміту. Крім того, у ряді ситуацій, за які багато банків стягують додаткову плату, наприклад, при знятті готівки в банкоматах UKRSIBBANK, Ви не сплачуєте комісію за обслуговування рахунку, а також не маєте жодних платежів. 

Загальні умови надання послуг UKRSIBBANK

Publicidade

Існує багато інформації, яку необхідно знати, перш ніж подавати заявку на отримання кредитної картки UKRSIBBANK, оскільки це фактори, які будуть відповідати Вашим фінансовим цілям, і якщо вони не сумісні з тим, що Ви бажаєте, це може призвести до фінансових втрат. 


Publicidade

Тому ми навели тут конкретну інформацію про послуги, що пропонуються за цією карткою, щоб допомогти Вам переконатися, що це ідеальна картка саме для Вас:

Publicidade

 • Оскільки кредитна картка орієнтована на використання на території України, валютою, в якій здійснюється фінансування за допомогою кредитної картки UKRSIBBANK, є гривня.
 • Ліміт картки сягає мінімум від 3 000 до 200 000 грн.
 • Існує зобов’язання сплатити еквівалент 7% від вартості боргу в день сплати, а також відсотки та накопичені податки, що відносяться до попереднього місяця. 
 • Важлива інформація: враховуючи період карантину, визначений відповідними постановами Кабінету Міністрів, платіжне зобов’язання по відношенню до ліміту кредитної картки становить 2% від точної суми.
 • Відсоткова ставка, що нараховується за рік, сягає 44,99%. 
 •  Пільговий період обмежений 56 днями для безготівкових переказів.
 • Реальна відсоткова ставка на рік при безготівковій формі розрахунків становить від 0,000001% до 49,23%, і це лише за умови використання кредитної лінії саме протягом пільгового періоду, який обмежений 56 днями (якщо пільговий період визначений кредитною послугою).
 • При користуванні кредитною лінією поза межами визначеного пільгового періоду та при знятті коштів готівкою в банкоматах реальна процентна ставка на рік коливається від 54,98% до 65,64%.
 • Багато карток вимагають плату за створення кредитної картки, це не стосується картки UKRSIBBANK, яка не стягує жодних комісій за відкриття кредитної картки.
 • Якщо Ви бажаєте планувати платежі заздалегідь, UKRSIBBANK не стягує жодних додаткових комісій. 
 • На додаток до всіх цих переваг, пов’язаних з кредитуванням, Ви отримуєте безкоштовні супутні послуги для кращого управління Вашою кредитною карткою. На Ваш мобільний телефон буде надходити SMS-повідомлення про стан Вашого рахунку та навіть вигідні пропозиції приєднатися. 

Важлива інформація про кредитний договір з UKRSIBBANK

Є кілька відомостей, на які варто звернути увагу як клієнту, щоб не постраждати, порушивши якесь узгоджене з банком питання, так і самому банку з клієнтом, не допускаючи вседозволеності на будь-які дії, які банк буде робити з вашою особою. 

Тому однією з важливих відомостей, на яку слід звернути увагу, якщо ви хочете створити нову кредитну лінію, є те, що забороняється, щоб банк вимагав від власника купувати продукти, які пропонуються компанією або навіть людьми, пов’язаними з установою, для того, щоб підписати договір про присвоєння кредитного рейтингу. Кредитні рейтинги виходять далеко за рамки цього і не передбачають закупівель як гарантії схвалення. 

Publicidade

Publicidade

Інше питання, що за відсутності такої норми в законі банк не має права змінювати договір після його укладення без згоди клієнта. Ці зміни можливі лише за наявності обопільної згоди, і у випадку, якщо йдеться про зміну договору без згоди клієнта, він може звернутися до суду. 

Нарешті, клієнт може вибрати оновлення рекламного контенту, пов’язаного з зареєстрованим банком, для пересилання його на свої інформаційні канали постійного користування.

Publicidade

Як оформити кредитну картку UKRSIBBANK?  

Оформити кредитну картку UKRSIBBANK та скористатися її перевагами можна кількома способами, а саме 

 • Заходьте на сайт UKRSIBBANK.
 • Користуючись UKRSIB онлайн.
 • Звернувшись до клієнтської служби UKRSIBBANK за номером 729, Ви заповнюєте анкету за допомогою чергового оператора.  
 • Завітавши до найближчого відділення UKRSIBBANK, співробітник банку надасть Вам бланк та допоможе заповнити його. 

Як активувати кредитну картку UKRSIBBANK?

Для активації кредитної картки UKRSIBBANK способи досить прості та практичні, достатньо завантажити додаток на свій мобільний телефон з назвою UKRSIB (якщо у вас є картка) за допомогою Google Play.

Publicidade

Інший варіант – надіслати SMS, набравши останні 4 цифри вашої картки на номер 729 (номер, який ви використовуєте для відправлення SMS, повинен співпадати з тим, який ви вказали при заповненні даних, інакше дія не буде виконана).

Після завершення оформлення заявки необхідно змінити початковий ПІН-код (0000) на інший в банкоматі UKRSIBBANK або в будь-якому іншому банкоматі, де передбачена функція зміни ПІН-коду. Ця зміна все ще можлива в онлайн-заявці UKRSIB. 

Чи можу я оформити кредитну картку UKRSIBBANK? 

Для отримання кредитної картки UKRSIBBANK необхідно відповідати ряду основних критеріїв, починаючи від базової особистої інформації і закінчуючи специфічними документами, необхідними для аналізу. Нижче наведені ці критерії, щоб Ви знали, чи маєте Ви право користуватися перевагами, які надаються з цією кредитною карткою, чи ні. 


Має бути старше 21 року і не старше 63 років. 

При собі мати документи, що підтверджують громадянство України. Паспорт повинен мати завірену відмітку про реєстрацію, але якщо ця реєстрація тимчасова, є можливість користуватися ним до закінчення терміну дії Вашої візи. 

У разі, якщо бажана сума кредиту перевищує 50 000 гривень, необхідно буде довести, що клієнт має офіційне працевлаштування або що він отримує пенсійні виплати, які становлять не менше 6 місяців трудового стажу або не менше 3 місяців для бізнес-клієнтів. Менші суми не потребують такого доказу. 

Цільова аудиторія

Для Вас, які конкретно повнолітні, оскільки вікові обмеження інформують стати клієнтом кредитної картки UKRSIBBANK банк тримає саме в середньостатистичному віці і конкретно для Вас, які проживають в Україні, не виключаючи саме іноземців, але оскільки використання виключно на території України, то якщо Ви не маєте наміру перебувати по країні тривалий час, то це не найкращий варіант, який рекомендується для Вас.

Натисніть зараз на кнопку нижче та дізнайтеся про найкращі варіанти кредитних карток у Вашому регіоні. Різноманітність варіантів для Вас, щоб знайти найкращий кредит на ринку, найкращі можливості та те, що найкраще відповідає Вашим доходам! Натисніть зараз і дізнайтеся більше.

Publicidade