İş Bankası’nın bireysel kredit tüm avantajlarını ve nasıl çalıştığını keşfedin

Geri ödeme planları ve faiz oranları kişisel kredi isteyenlere hitap ediyor.

Publicidade

Publicidade

İsteğiniz veya finansal ihtiyacınız ne olursa olsun, İsbank sizin için ideal bir bireysel kredit var. İhtiyaçlarınızı pratik olarak anında karşılayabilir ve arzu edilen faiz oranları ve geri ödeme planları ile kişisel bir kredi alabilirsiniz.

Aciliyetlerinizde size hızlı ve kolay bir şekilde yardımcı olmaya özen gösteren esnek bir kredi geri ödeme planı ile artık bankacılık hizmeti alabiliyorsunuz. 

Publicidade


Eğitim, elektronik, ev aletleri ve diğer sektörler için ihtiyacınız olan paraya erişmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! İş Bankası’ndan alacağınız bireysel kredi ya da diğer adıyla ihtiyaç kredisi ile geri ödeme planlarınızı analiz edebilir ve Banka’nın yardımıyla bütçenize yük olmadan planlayabilirsiniz.

Publicidade

Bireysel kredinizin faiz oranı yalnızca sizin için belirlenir. İsbank, bireysel kredinize uygulanacak faiz oranını belirlerken, kredinin rakamsal değeri, müşteriye özgü özellikler, kredinin vadesi ve bireysel kredi süreciyle ilgili diğer bilgiler gibi çeşitli hususları dikkate alır.

Publicidade

İsbank faiz oranlarını değiştirme ve bireysel kredi uygulamasını dilediği zaman sona erdirme hakkına sahiptir.

Ayrıca, ödemeyi aylık eşit taksitler halinde yapmak veya özelleştirilmiş esnek bir taksit planı oluşturmak istiyorsanız, bu faizin ödenmesini seçmenize yardımcı olurlar. Kredileri dijital temas noktalarından aylık eşit taksitler halinde alabilirsiniz.

Publicidade

Publicidade

Olgunluk

Kredinin vadesi, kredi tutarının miktarına bağlı olarak değişmektedir. Miktarların yer aldığı aşağıdaki tabloya göz atın:

Kredi tutarıOlgunluk
50.000 TL’nin altında 36 ay
50.000 TL ile 100.000 TL arasında24 ay
100.000 TL üzeri12 ay

Bireysel kredi başvuru süreci

İnternet

Bireysel kredi başvurusu için farklı yöntemler vardır, internet üzerinden, İş Bankası şubesine giderek yapabilirsiniz. İlk durumu tercih ederseniz, internet üzerinden, başvuruyu göndermenin iki yolu vardır. Her iki modda da İş Bankası’nın web sitesine giriş yapmanız gerekir. Bundan hemen sonra “Krediler” sekmesine tıklayabilir, ardından “Kredi başvurusu” ve ardından “Anında kredi” seçeneğini seçebilirsiniz. Ya da “Başvurular” sekmesine, ardından “Kredi” ve son olarak “Anında Kredi” sekmesine gidin.

Publicidade

İnternet şubesi aracılığıyla bireysel kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin (ayrıca iki yöntem vardır): “Kredilerim “e girin, ardından “Anında Krediler “e tıklayın. İkinci yol oldukça benzerdir, “Başvuru – Ürünler” e gidin, ardından “Anında Kredi Başvurusu” na gidin, sayfanın sağ üst köşesinde “Şimdi Başvur” u göreceksiniz, üzerine tıklayın.

İnternet üzerinden bireysel kredi başvurunuzu yapmak için isbank.com.tr bankanın resmi web sitesine gidin. Sayfada ATM bireysel kredi başvurusunu detaylandıran sekmeyi bulun. Ardından “Diğer İşlemler”, ardından “Başvurular” ve “Anında Kredi” seçeneklerine tıklayın. Ya da “Araçsız İşlem” menüsünden “Bireysel Kredi “nin hemen altındaki “Başvurular “a gidebilirsiniz.

Publicidade

Isbank müşterisi değil misiniz?

Henüz İş Bankası müşterisi değilseniz, iki farklı yöntemle müşteri olabilirsiniz. İlk yol internet üzerinden, bankanın resmi web sitesine giderek ve aşağıdaki adımları izleyerek bir banka olmaktır.

 1. ATM menüsüne gidin
 2. Erişim “Kartsız İşlem
 3. “Uygulamalar” bölümündeki adımları izleyin
 4. Ve son olarak “Bireysel Kredi

İş Bankası müşterisi değilseniz cep telefonunuzdan Telefon Acentesi’ni aramalısınız.

İkinci yöntem ise SMS’dir. 4402’ye mesaj göndererek, bireysel krediniz için kolayca başvurabilirsiniz. 


Kredi onayı

Krediniz 100.000 TL’ye kadar ise dijital temas noktalarından yaptığınız başvurunuzun onaylanması durumunda talep edilen kredi tutarı aynı anda hesabınıza aktarılacaktır. Size sunulan kredi kullanım kolaylıklarını kontrol edebilmeniz için “Anında Kredi” ile ilgili tüm detaylara 7/24 ulaşabilirsiniz.

İş Bankası’nın resmi internet sitesi (isbank.com.tr), telefon şubeleri veya fiziki şubeleri aracılığıyla yapılan başvuruların onaylanmasının ardından aşağıdaki adımları takip ederek sözleşmenizi onaylayabilirsiniz.

 1. isbank.com.tr/iscep adresine gidin 
 2. “Krediler” menüsüne gidin
 3. “Kredim Hazır” üzerine tıklayın

Taksit tarihinde hesabınızda yeterli tutar varsa, bireysel kredi taksitleriniz otomatik olarak tahsil edilecektir. Ancak kredit taksitlerinizi ATM’lerden veya isbank.com.tr/iscep web sitesinden de ödeyebilirsiniz.

Gereksinimler

Kişisel kredinizi almak için kefiller ve başvuru sahipleri gerekli belgelerdir. Aşağıdaki gereklilikler listesine göz atın:

 1. Kimlik belgesi veya ehliyet. Orijinal ve bir fotokopi
 2. Başvuru formu
 3. Gelir belgesi

Şimdi tek yapmanız gereken beklemek. Daha fazla ayrıntı için isbank.com.tr’ye gidin. Bireysel krediniz şimdiden sizi bekliyor!

İş Bankası’nda kredit irtibatları

Bireysel kredi başvurunuzu göndermek istiyorsanız, SMS’inizi aşağıdaki gereksinimlerle 44002’ye gönderdim:

 • Kimlik numarası
 • Kredi tutarı
 • Doğum tarihi

Mesajda, bilgileriniz arasında bir boşluk bırakarak yazın.

GSM operatörleri genellikle gönderilen SMS başına 1 SMS’e eşdeğer bir ücret almaktadır.

Daha hızlı ve kolay bir yöntem olan aramayı seçebilirsiniz. Bireysel kredi başvurunuzu Telefon Ajansı’ndan talep etmek için 0 850 714 0 724 numaralı telefondan Telefon Şubesi’ni arayın. 

Şimdi aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve bölgenizdeki en iyi finansal kredit seçeneklerini keşfedin. Piyasadaki en iyi krediyi, en iyi fırsatları ve gelirinize en uygun olanı bulmanız için çeşitli seçenekler! Şimdi tıklayın ve daha fazlasını öğrenin.

Publicidade